مجله رسمیو

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

وب‌سرویس اطلاعات شرکت‌ها رسمیو

رسمیو از سال ۹۷ در زمینه خوانش و تحلیل داده‌های ثبتی و رسمی کشور فعال است. تاکنون بیش از ۲۳ پایگاه داده در رسمیو مورد خوانش و تحلیل قرار گرفته است. با استفاده از وب سرویس اطلاعات شرکت‌های رسمیو می‌توانید با ارسال شناسه ملی شرکت کلیه اطلاعاتی که رسمیو از شرکت‌ها تحلیل کرده است را به دست آورید.

موارد استفاده از وب‌سرویس رسمیو در مشاغل مختلف

استفاده از وب سرویس در مشاغل مختلف امکانات بسیاری را برای بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری فراهم می‌کند. به طور خلاصه، وب سرویس‌ها می‌توانند به شرکت‌ها و کسب‌وکارها کمک کنند تا در معاملات خود موثرتر و هوشمندانه‌تر عمل کنند و در نهایت به رشد و پیشرفت بیشتری دست یابند. وب‌سرویس در هر کسب‌و‌کار با توجه به شرایط، کاربردهای متفاوتی دارد. به عنوان مثال می‌تواند در بخش حقوقی، فروش و بازرگانی، حسابداری و … برای مشاغل کاربرد بسیاری داشته باشد.

رسمیو، تنها ارائه‌دهنده وب‌سرویس اطلاعات شرکت‌ها

با توجه به نیاز روزافزون کسب‌وکارهای مختلف به اطلاعات شرکت‌های ثبت شده در کشور، رسمیو اقدام به ارائه وب سرویس‌های زیر نموده است. این وب سرویس ها شامل موارد زیر هستند:

  • وب‌سرویس اطلاعات شرکت‌ها
  • وب‌سرویس جستجو اشخاص و شرکت‌ها
  • وب‌سرویس آگهی های روزنامه رسمی شرکت‌ها
  • وب‌سرویس اطلاعات شخص حقیقی
  • وب‌سرویس سمت های یک شخص حقیقی
  • وب‌سرویس آگهی مرتبط با یک شخص

وب‌سرویس اطلاعات شرکت‌ها

در این سرویس با دریافت شناسه ملی یک شرکت اطلاعات ثبتی و پایه‌ای از جمله نام کامل ثبتی، آدرس، کدپستی، راه‌های ارتباطی و نوع شرکت به شما نمایش داده می‌شود. در ادامه تصویری از خروجی این درخواست (به‌صورت نمونه) به شما نمایش داده می‌شود.

وب‌سرویس اطلاعات شرکت‌ها

کاربرد وب‌سرویس اطلاعات شرکت‌ها در حسابداری

استفاده از وب سرویس رسمیو در حسابداری می‌تواند زمان ثبت فاکتورها را به شکل قابل توجهی کاهش دهد. با استفاده از این خدمت، اطلاعات مربوط به هر شرکت  در سریع‌ترین زمان و با جزئیات کامل به شما نمایش داده شود.

این امر می‌تواند زمان ثبت و پردازش فاکتورها را کاهش داده و دقت در ثبت اطلاعات آنها را به‌طور چشمگیری افزایش دهد. به طور خلاصه، استفاده از وب سرویس‌ها در حسابداری می‌تواند به بهبود بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها منجر شود و فرصت‌های جدیدی برای بهبود فرآیندهای مالی شرکت‌ها ایجاد کند.

محدود نمانید!
دسترسی نامحدود به بانک اطلاعاتی بیش از ۲ میلیون شرکت ایرانی با اشتراک‌های ویژه رسمیو
مقالات دیگر هم بخوانید