مجله رسمیو

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

5 فایده سامانه رسمیو برای بازاریابان و شرکت های بازاریابی

سامانه رسمیو, بازاریابی, اطلاعات شرکت ها

برای یک شرکت بازاریابی، هیچ چیز به اندازه یک راه ارتباطی با افراد و گروه‌هایی که می‌توانند مشتریان محصولات و خدمات آن باشند،‌ جذاب نیست. رسمیو این قابلیت را برای شرکت‌های بازاریابی فراهم کرده است که با فیلترهای مختلف به گروه‌های مختلف شرکت‌ها دسترسی پیدا کنند و از طریق شماره تلفن، ایمیل یا آدرس، محصول یا خدمت خود را به آن‌ها معرفی کنند.

اطلاعاتی که برای بازاریابان جذاب است:

  • قابلیت دسترسی به اطلاعات شرکت‌های فعال در یک صنف مشخص؛
  • قابلیت دسترسی به اطلاعات شرکت‌های فعال در یک شهر خاص در کشور؛
  • فیلتر شرکت‌های کشور بر اساس جغرافیای ثبتی و دسترسی به اطلاعات آن‌ها؛
  • طبقه‌بندی شرکت‌های کشور بر اساس میزان سرمایه ثبتی و دسترسی به اطلاعات آن‌ها؛
  • رتبه‌بندی و طبقه‌بندی شرکت‌های کشور بر اساس میزان ظرفیت تولید کالاهای خاص بر اساس کد HS؛
  • دسترسی به اطلاعات شرکت‌های تازه تأسیس،
  • دسترسی به اطلاعات تماس با شرکت‌های کشور.

با جستجوی پیشرفته، به هدف خود نزدیک شوید!

قابلیت ویژه‌ای که رسمیو به سامانه‌اش اضافه کرده است، جستجوی پیشرفته شرکت‌هاست. یعنی شرکت‌های بازاریابی و بازاریابان می‌توانند با متغیرهای مختلف، شرکت‌های کشور را فیلتر کنند و شرکت‌هایی که مد نظرشان است را انتخاب و محصول خود را به آن‌ها معرفی کنند. هرکدام از اشتراک‌های رسمیو،‌ به مقدار مشخصی می‌توانند از این قابلیت استفاده کنند. برای مشاهده و بررسی اشتراک‌ها، اینجا را کلیک کنید.

بازاریابی, شرکت بازاریابی, بازاریابی محتوا,سامانه رسمیو

اطلاعات تماس شرکت‌ها برای بازاریابی را در ما پیدا کنید!

اگر کار بازاریابی کرده باشید، می‌دانید هیچ چیز اندازه اطلاعات تماس یک شرکت که احتمالا به محصول شما علاقه‌مند است،‌ برای شما جذاب نیست. رسمیو این قابلیت‌ را برای شرکت‌های بازاریابی فراهم کرده است که ابتدا با استفاده از قابلیت جستجوی پیشرفته به شرکت‌های هدف خود برسند و سپس به اطلاعات تماس آن شرکت‌ها دسترسی پیدا کنند.

رقابت برای راضی کردن شرکت‌های تازه تأسیس!

هر شرکتی که فعالیتش را تازه آغاز می‌کند، برای اداره امور شرکت، پرسنل و دیگر مسائل مدیریتی، نیاز به ابزار و وسایل و تجهیزات گوناگون و متنوع، سخت افزارها و نرم‌ افزارها و دیگر امکاناتی دارد که شرکت‌های ارائه دهنده آن‌ها، در رقابتی تنگاتنگ برای انتخاب شدن توسط شرکت تازه تأسیس هستند. رسمیو این امکان را به شما می‌دهد که با توجه به زمان تأسیس فعالیت شرکت، به شرکت‌های تازه تأسیس دسترسی داشته باشید و محصولات و خدمات خود را به آن‌ها عرضه کنید.

ما اطلاعات مشتریان احتمالی شما را برایتان طبقه بندی کردیم!

مشتری برخی محصولات،‌ شرکت‌های بزرگ هستند. اما برخی محصولات مناسب شرکت‌های کوچک هستند. برخی برای شرکت‌های یک شهر خاص هستند، برخی دیگر برای شرکت‌های یک صنف خاص هستند. در فرآیند بازاریابی، از اولین گام‌ها پیدا کردن بازارهای هدف است. تا به حال پیدا کردن اطلاعات این بازارها، برای شرکت‌های بازاریابی از هزینه‌برترین و دشوارترین کارها بوده است. رسمیو با قابلیت جستجوی پیشرفته خود،‌ همه این اطلاعات را به صورت طبقه‌بندی شده و به راحتی در اختیار شرکت‌های بازاریابی و بازاریابان قرار می‌دهد.

با API رسمیو CRM خود را متحول کنید!

از اصلی‌ترین ماموریت‌های هر نرم افزار CRM تجمیع اطلاعات مشتریان و یکپارچه سازی آن‌هاست. نرم افزار CRM با قابلیت خود می‌تواند سه بخش حیاتی سازمان یعنی فروش، بازاریابی و خدمات به مشتریان را تحت کنترل خود قرار دهد و موجب تسریع فرایندهای کاری در هر سه بخش، حذف اضافه کاری ها، افزایش فروش و در نهایت افزایش رضایتمندی مشتری و تبدیل آن به مشتری وفادار می شود. در حوزه کسب و کارهای B2B ، B2G و حتی B2C داشتن بانک اطلاعاتی جامع و کامل از مشتریان بالقوه و بالفعل بسیار ضروری است. شما به کمک بانک‌های داده ای عظیم و غنی رسمیو و API های اختصاصی آن و اتصال آن به نرم افزار CRM خود، می‌توانید بانک‌های اطلاعاتی شرکت‌ها، اشخاص و سایر ذی‌نفعان خود را به سهولت تکمیل، بهینه‌سازی و بروزرسانی نمایید.

مقالات دیگر هم بخوانید